KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664202
nr 1566 4202
Oidentifierad konstnär. Liljekonvalj. Signerad. Olja på duk. Olja på pannå, 20x13 cm, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:39:03
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
7
7